Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výběr postavy

 

soliders.jpg

 

Na začátku hry hned po registraci dostanete výzvu k vytvoření herní postavy.

 

Na výběr máte 4 postavy:

Assault (útočník) ,Medic (doktor) , Engineer (mechanik) a Recon (průzkumník)

Assault (útočník) -má ve hře za úkol ,už podle názvu , útočit . Tvoří první linie vojáků ,také zásobuje ostatní spolubojovníky municí . Je vybaven útočnou puškou (na začátku G3A4), základní pistolí M9 a krabice s municí. Má střední útok a rychlou kadenci střílení, velice užitečný je když má velkou úroveň a odemknutou C4 (výbušninu) ,která má ničivý útok na vozidla.

Medic (doktor) - má za úkol ošetřovat raněné na bojišti ,je to postava která je vybavena lehkým kulometem (na začátku MG42) ,pistolí M9 a lékarničkami . Je to postava která musí nejlépe co nejdéle přežít . Za vyhozené lékarničky a oživené spolubojovníky dostává medic užitečný obnos bodů do hry, a svým kulometem má největší šanci zabíjet velkou skupinu lidí na krátkou vzdálenost.

Engineer (mechanik) - je postava která především obstarává vozidla,tanky,vrtulníky,stíhačky atd. je to typ postavy která má za úkol podpořit Assaulty (útočníky) v boji .Je vybaven raketometem (na začátku RPG-7) , lehkým samopalem PP-2000 ,M9 a svářečkou kterou si může opravovat poškozené vozy. Svým RPG múže sestřelovat vrtulníky a další vozidla ve hře za které dostává poměrně dost bodů.

Recon (průzkumník) - je postava která bojuje z dálky , má za úkol informovat své spolubojovníky o blížícím se nebezpečí . Je vybaven odstřelovací puškou s na začátku (SR-98 vintovka), pistolí M9 . Útočí z dálky tedy má vysoký útok ale nejpomalejší kadenci střílení takže mířit na hlavu (pozor na vzdálenost čím dále je nepřitel tím výše musíte mířit), zároveň má v inventáři motion sensor ,tato věc se využívá na skenování území, je velmi užitečné když je na nejvyšší úrovni.